Firma Pro Comfort zajmuje sie projektowaniem i produkcja ergonomicznych siodełek rowerowych od 2003 roku. Projekty naszych siodełek powstają w oparciu o współpracę z zawodnikami startującymi w rajdach rowerowych, pasjonatami długostansowych wypraw rowerowych a także lekarzami: ortopedami i urologami.

Żeby zagwarantować maksymalny komfort i ergonomię każdy model przechodzi wielomiesięczne testy.

Rzetelna praca, konsekwencja, a przede wszystkim autentyczna pasja i zamiłowanie do doskonałości doprowadziły Pro Comfort do pozycji, którą cieszy się dzisiaj - lidera w produkcji ergonomicznych siodełek rowerowych.

Siodełka firmy Pro Comfort produkowane s± także na zamówienie - każdy Klient ma możliwość wpływania na ich ostateczny kształt, wymiar i kolor.

Każde siodełko musi być perfekcyjne: do produkcji firma wykorzystuje najnowsze technologie i supernowoczesne maszyny. Ale siodełka Pro Comfort to także ręczna robota, niezbędna dla uzyskania efektu końcowego na tak wysokim poziomie.

Firma Pro Comfort posiada w Polsce 6 własnych salonów firmowych. Obecna jest także na wielu rynkach zagranicznych przede wszystkim w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, USA i Kanadzie. Nasze siodełka sprzedawane są pod następuj±cymi nazwami: Comfort Line, City&Mountains i Pro Comfort.

Nasze siodełka uzyskały Certyfikat Niemieckiego Instytutu Urologii i jako jedyne rekomendowane s± jako całkowicie bezpieczne dla mężczyzn.

Unikalne rozwiązania techniczne zostały opatentowane przez Urząd Patentowy Rzeczposlitej Polskiej - PATENT nr 201059
stat4u